در حال بارگذاری ...
جمعه 29 شهریور 1398
 • دیدار رئیس، معاونین و مدیران دانشکده فنی ملاصدرا با سرپرست جدید دانشگاه آزاد رامسر جتاب دکتر یکرنگی

  دیدار رئیس، معاونین و مدیران دانشکده فنی ملاصدرا با سرپرست جدید دانشگاه آزاد رامسر

  به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد رامسر،در این دیدار دکتر علیرضا یکرنگی رئیس این واحد دانشگاهی ضمن خوش آمد گویی و خیر مقدم به مهمانان گفت: ما باید در نگاه کلی مجموعه دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی را یکی ببینیم و با افزایش سطح کیفی و عملی آموزش به سمت آینده ای بهتر پیش برویم.

  وی در ادامه گفت:دانشگاه آزاد اسلامی ازهیچ گونه همکاری در جهت ارتقاء تعلیم و تربیت فرزندان این شهرستان و حتی کشور دریغ نمی کند و ما از همینجا آمادگی کامل خود را برای حمایت و همکاری مشترک با سایر دانشگاه های شهرستان اعلام می کنیم.

  یکرنگی تصریح کرد: پیشنهاد تشکیل شورای روسای دانشگاه های شهرستان رامسر که از جانب مهندس رضا سروش مطرح شد پیشنهاد خوبی است و من امیدوارم بتوانیم با برگزاری جلسات مستمر شورای روسای دانشگاه ها باعث رشد و پیشرفت بیشتر دانشگاههای منطقه شویم

   بهروز رضا سروش رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای ملاصدرا شهرستان رامسر در ادامه ضمن تبریک انتصاب دکتر یکرنگی گفت: ما باید از ظرفیت و پتانسیل های یکدیگر استفاده کنیم تا بتوانیم بدون صرف هزینه بیشتر  و اشتراک منابع به امکانات هم دسترسی داشته و با همین روش سطح کیفی و عملی آموزش را تا حد بسیار زیادی افزایش دهیم.
  رضا سروش در ادامه افزود: دانشگاه ها برای شهرستان رامسر بعنوان یک سرمایه محسوب می شوند و هدف ما ارتقا دانش بدون مرز می باشد.

  منبع : http://iauramsar.ac.ir/Negaresh/ShowNews.aspx?nid=576

  نظرات کاربران