در حال بارگذاری ...
سه‌شنبه 17 تیر 1399
 • اطلاعیه ویژه امتحانات، کارآموزی، پروژه و دروس عملی ترم بهار 99

  تاریخ و نحوه امتحانات پایان ترم، کارآموزی، پروژه، کلاسهای عملی و ... در ترم جاری

  به نام خدا

  قابل توجه کلیه دانشجویان شاغل به تحصیل در ترم  982   (بهار 1399) آموزشکده فنی و حرفه ای ملاصدرا رامسر

  آخرین بروز رسانی این اطلاعیه: دوشنبه 16 تیر  99 ساعت 20:00

  *********** لطفا تا آخر بخوانید ***************

  ********* هر قسمت با تیتر مشکی و پس زمینه زرد مجزا شده تا راحت قسمت مورد نظر خود را پیدا کنید ************

  زمان پایان کلاسهای مجازی (غیرحضوری):

  • زمان اتمام تدریس کلیه دروسی که آموزش آنها از طریق مجازی انجام شد، روز  شنبه 31 خرداد 99 می­باشد.
  • محتوای کلیه کلاسهای مجازی (فیلم، صوت، پاورپوینت، متن و ...) در سایت سمیاد  https://lms8.tvu.ac.ir  قابل مشاهده است.
  • نام کاربری سامانه همان شماره دانشجویی و رمز عبور نیز شماره ملی شما است.
  • این سامانه در حال بروز رسانی است و به مرور، اساتید جلسات خود را در آن تکمیل خواهند کرد.
  • اگر رمز خود را فراموش کردید، از طریق میز خدمت الکترونیکی  khedmat.tvu.ac.ir  درخواست خود را ثبت کنید تا در اسرع وقت رمز جدید از همان طریق میز خدمت برایتان ارسال شود. (حتماً نام، نام خانوادگی، کدملی، شماره دانشجویی و کد چند درس خود را نیز ذکر نمایید تا سریع تر پاسخ دریافت نمایید)
  • برای ورود به میز خدمت روی لینک    khedmat.tvu.ac.ir   کلیک کرده و ثبت نام کنید و سپس با انتخاب آموزشکده رامسر و از قسمت تیکت جدید، متن درخواست خود را درج نمایید. پاسخ شما پس از پیگیری، از همین طریق میز خدمت آنها، قابل مشاهده خواهد بود. 
  • ورود شما در سمیاد ثبت شده و برای اساتیدتان نیز قابل مشاهده است.
  • اگر درسی را انتخاب واحد کرده اید ولی در سمیاد مشاهده نمی کنید، از طریق میز خدمت الکترونیکی برای ما، نام و نام خانوادگی، کد ملی، شاره دانشجویی خودتان و کد درس، نام درس و نام استاد خود و  توضیح مربوطه را ارسال نمایید.
  • اگر تا کنون به دلیل موجه و منطقی در کلاسهای مجازی شرکت نکرده اید از طریق گروه واتساپ اساتید ارجمند نیز می توانید وضعیت خود را برای استاد محترم مربوطه توضیح داده و پس از هماهنگی با ایشان، از محتوای کلاسهای آفلاین و همچنین فیلم بازپخش کلاسهای آنلاین این عزیزان که همگی (فایل های متن، فیلم، صوت و ...) با تلاش اساتید عزیز و برای رفاه حال شما در سامانه سمیاد بصورت یکجا درج شده است استفاده نمایید. لینک گروه های واتساپی اساتید، در کانال ها و سایت آموزشکده (منوی مرکز آموزش الکترونیکی .... گروه درسی مربوطه.... تحت عنوان کلاس مجازی) قابل مشاهده است. توجه داشته باشید کلاسهای مجازی آفلاین اساتید از 18 اسفند 98 شروع شد، کلاسهای آنلاین نیز از 20 فروردین به مدت 5 هفته برگزار شد.  اطلاع رسانی کامل این کلاسها به دفعات در سایت اینترنتی آموزشکده، کانال های آموزشکده در فضای مجازی و پیامک به کلیه دانشجویان اعلام گردید و هنوز نیز مستندات آن موجود و قابل مشاهده است. اساتید گرامی برای همراهی با دانشجویان و سبک کردن امتحانات پایان ترم، در طول این چند ماه آزمون میان ترم نیز برگزار کرده و یا تکلیف و تمرین به دانشجویان ارائه نموده اند.
  • دروس معارف: دانشجویانی که در ترم جاری ( 982 ) دروس گروه معارف با اساتید آقایان میرطالبیان، سیاسر نژاد و صمدی و ... (مثل اخلاق اسلامی، انقلاب اسلامی، تاریخ تمدن، دانش خانواده، اندیشه اسلامی، تفسیر و ...) داشتند می بایست گواهی دوره های آنلاین را که در سایت نهاد رهبری گذراندند، از طریق میز خدمت برای واحد آموزش ارسال نمایند تا تحویل استاد مربوطه گردد. در سایت نهاد رهبری می توانید اسم استاد سیاسر نژاد را به عنوان استاد آموزشکده ملاصدرا رامسر انتخاب نمایید (حتی اگر اسم استادتان آقایان میرطالبیان یا صمدی باشد).  بخشی از نمره پایان ترم به همین گواهی اختصاص دارد.برای ورود به میز خدمت روی لینک    khedmat.tvu.ac.ir   کلیک کرده و ثبت نام کنید و سپس با انتخاب آموزشکده رامسر و از قسمت تیکت جدید، شماره دانشجویی، درس مورد نظر، نام استاد و نام و نام خانوادگی خود را درج نمایند. 12 نمره از 20 نمره این دروس به گواهینامه های مجازی سایت نهاد اختصاص یافته است. از این فرصت، بصورت مناسب استفاده نمایید. تا شنبه 14 تیر ماه برای ثبت نام در سایت نهاد مهلت دارید. توضیحات بیشتر در مورد دروس معارف که طی 3 ماه گذشته دو بار در سایت دانشکده و بارها در کانال های مجازی دانشکده منتشر شده است را از اینجا می توانید بخوانید >>>> link  

   

  نحوه برگزاری کلاسهای کارگاهی، آزمایشگاهی و عملی که بصورت مجازی برگزار نشدند :

  • برگزاری کلاسهای عملی (کارگاهی و آزمایشگاهی و تربیت بدنی) که امکان تشکیل آنها به صورت مجازی وجود نداشت، در بازه زمانی شنبه 28 تیر تا چهارشنبه 22 مرداد 99 ( بعد از امتحانات تئوری مجازی) با رعایت پروتکل های بهداشتی و به تفکیک گروه های آموزشی مختلف و در بازه های زمانی مجزا  به صورت حضوری خواهد بود.
  • لیست این کلاسهای عملی و برنامه زمانی برگزاری آنها توسط اساتید و مدیران گروه تنظیم و بزودی از طریق سایت اینترنتی و کانالهای آموزشکده در فضای مجازی منتشر می شود.
  • این کلاسهای عملی بصورت فشرده در کمتر از یک هفته برگزار و امتحان عملی نیز در پایان همان هفته گرفته شود.
  • مطمئناً شرایط دانشجویان غیر بومی در این برنامه ریزی ها لحاظ خواهد شد.
  • دانشجویان ترم آخر به وضعیت اتمام تاریخ نظام وظیفه خود توجه داشته باشند. این دسته از دانشجویان نمی توانند از این فرصت تمدید ترم استفاده نمایند و می بایست حتما تا پایان شهریور فارغ التحصیل شوند. در این حالت حتماً از طریق میز خدمت الکترونیک khedmat.tvu.ac.ir  شرایط خود را با توضیحات کامل مکتوب درج نمایید.  برای ورود به میز خدمت روی لینک زیر کلیک کرده و ثبت نام کنند و سپس با انتخاب آموزشکده رامسر و از قسمت تیکت جدید، متن درخواست خود را درج نمایند. پاسخ این دانشجویان پس از پیگیری، از همین طریق میز خدمت آنها، قابل مشاهده خواهد بود.
  • لیست سایر دروس عملی و کارگاهی که با نظر استاد و تایید مدیرگروه امکان اتمام آنها در ترم جاری میسر نباشد (چه مجازی و چه حضوری به صورت فشرده) نیز بصورت مجزا بزودی اعلام می شود.  این دروس ناتمام اعلام شده و در نیمسال بعد بدون محاسبه در سقف واحد های دانشجو ارائه شده و نمره آن در نیمسال 982 ثبت می گردد. یعنی دانشجویان تا پایان پاییز می توانند این کلاسها را بدون انتخاب واحد مجدد گذرانده و در آزمون نهایی آن شرکت کند. نمره این دسته از دانشجویان در کارنامه ترم جاری آنها (یعنی همین ترم بهار 99) درج خواهد شد.

   

  زمان برگزاری امتحانات پایان ترم:

  • آزمونهای نهایی ( پایان ترم) کلیه دروسی که آموزش آنها از طریق مجازی انجام شده است، در بازه زمانی شنبه 14 تیر تا  پنجشنبه 2 مرداد 99 می باشد.
  • این آزمونها بصورت آنلاین و در سایت سمیاد  https://lms8.tvu.ac.ir  برگزار می شود. (یعنی همان سایتی که محتوای درسهای خود را می توانید در آن مشاهده نمایید). یعنی می بایست در ساعتی که امتحان دارید، برنامه ریزی کرده و وارد سمیاد شده و در درس مربوطه روی لینک آزمون کلیک کنید.
  • روز، تاریخ و ساعت امتحانات با نظر مدیران گروه، اصلاح شده و از روز سه شنبه 10 تیر 99 ساعت 12 به بعد در سایت ناد قسمت برنامه هفتگی >>>> چاپ  درج شده و قابل مشاهده است. علاوه بر این جدول کلی برنامه آزمونهای همه دروس همه رشته ها در کانالهای تلگرام و واتساپ آموزشکده نیز درج شده است. برای دروس عملی که کلاس آنها بصورت مجازی تشکیل نشده است، در مرداد ماه کلاس تشکیل و آزمون گرفته خواهد شد. توضیحات بیشتر از سوی اداره آموزش در همین سایت و کانال تلگرام و واتساپ اعلام خواهد شد.
  • برنامه امتحانی گروه برق و کامپیوتر >> PDF  ( امکان اصلاح احتمالی  برنامه بعضی دروس وجود دارد، در سایت ناد و کانال های واتساپ و تلگرام پیگیر باشید)
  • برنامه امتحانی گروه عمران و معماری >>  PDF  ( امکان اصلاح احتمالی  برنامه بعضی دروس وجود دارد، در سایت ناد و کانال های واتساپ و تلگرام پیگیر باشید)
  • برنامه امتحانی رشته حسابداری >>    PDF   ( امکان اصلاح احتمالی  برنامه بعضی دروس وجود دارد، در سایت ناد و کانال های واتساپ و تلگرام پیگیر باشید)
  • توجه داشته باشید، به تشخیص اساتید محترم، فقط بخشی از 20 نمره ارزشیابی هر درس به امتحان پایان ترم اختصاص دارد و بخشی دیگر، به انجام تکلیف، امتحان میان ترم، کوییزها و ... دانشجویان در طول ترم اختصاص یافته است. 
  • راهنمای شرکت در آزمونها در سایت سمیاد، در سایت آموزشکده درج شده است و در کانال های تلگرام و واتس اپ نیز فیلم آموزشی درج شده است.
  • مشاهده راهنمای شرکت در آزمون در سمیاد ----- مشاهده
  • در صورت ارائه واحدهای انتخابی دانشجو در شهرستان محل زندگی یا استان های همجوار محل سکونت،  دانشجو میتواند با ثبت درخواست از روز چهارشنبه مورخ  21 خرداد 99 در سامانه سماد مربوط به دوره تابستان " 983 " اقدام نماید.

  تذکر مهم1  : مسئولیت بررسی ارائه دروس و برگزاری کلاسهای انتخابی در دانشکده های مقصد به عهده دانشجو می باشد.

  تذکر مهم2 : میهمان شدن دانشجویان در دانشگاه ها یا سایر مراکز آموزش عالی غیر از مجموعه دانشگاه فنی و حرفه ای مشروط به اینکه تعداد واحد، سرفصل و محتوای درس یکسان بوده و پس از ثبت درخواست در میز خدمت و دریافت نامه تاییدیه بلامانع می باشد. 

   

  حذف اضطراری:

  • در نیمسال جاری دانشجویان می توانند درخواست حذف دروس  (حداکثر 2 درس)  صرفنظر از نوع درس ( نظری ، عملی یا نظری –عملی ) را از طریق میز خدمت تا تاریخ  27 خرداد 99 ثبت نمایند.

  تذکر: سقف واحد دروس بعد از حذف اضطراری نباید کمتر از 12 واحد مجموع دروس انتخابی ترم باشد.

  تذکر: دانشجویانی که در سنوات ارفاقی هستند در صورتی که حذف درس ، یک نیمسال به سنوات آنان اضافه نماید، مجاز به حذف درس نخواهند بود.

  • درخواست خود را برای حذف درس، از طریق میز خدمت  khedmat.tvu.ac.ir   برای ما ارسال نمایید. برای ورود به میز خدمت روی لینک فوق کلیک کرده و ثبت نام کنید و سپس از قسمت تیکت جدید، متن درخواست خود را درج نمایید. پاسختان پس از پیگیری در ساعت اداری، از طریق همین میز خدمت، قابل مشاهده خواهد بود.

   

  کارآموزی:

  • دانشجویانی که در ترم 982 (بهار 99) کارآموزی اخذ کرده اند می توانند با هماهنگی استاد کارآموزی خود و با رعایت نکات بهداشتی و در شهرستان محل سکونت خود، محل کارآموزی را انتخاب و طی نمایند. نام استاد کارآموزی خود را می توانید در برگه انتخاب واحد مشاهده نمایید. سرپرست کارآموزی هم فردی است که در محل کارآموزی پیش او مهارت می آموزید.
  • کارآموزان عزیز توجه داشته باشند، لطفا فرم شماره 1 (همان فرم یک صفحه ای که در آن می بایست مشخصات محل کارآموزی درج گردد) را تکمیل نموده و از طریق پست سفارشی، پست پیشتاز یا حضوری حداکثر تا پایان تیر 99 تحویل آموزشکده نمایند.
  • فرصت اتمام کارآموزی این ترم تا پایان بهمن 99 می باشد. یعنی دانشجویان می بایست تا حداکثر پایان بهمن 99 ، گزارش کارآموزی خود (تصویر دفترچه تکمیل شده و فایل تصویری پاورپوینت) را بصورت غیر حضوری و از طریق واتساپ و ... اساتید به ایشان ارائه دهند.
  • دانشجویانی که نیاز به فارغ التحصیلی تا پایان شهریور دارند، می بایست پس از گذراندن کارآموزی خود تا حداکثر پایان شهریور 99، گزارش آن را به استاد مربوطه ارائه دهند.
  • پس از ارائه گزارش کارآموزی بصورت مجازی به استاد و تایید ایشان، دانشجو می بایست اصل دفترچه تکمیل شده کارآموزی که در آن مشخصات دانشجو (نام و نام خانوادگی، شماره دانشجویی)، نام و نام خانوادگی استاد کارآموزی، نام و نام خانوادگی سرپرست کارآموزی و مهر و امضا و نمره سرپرست کارآموزی (8 نمره از 20 نمره کارآموزی) و همچنین تیتر کارهای انجام شده در طول روزهای کارآموزی درج شده باشد، را از طریق پست سفارشی، پست  پیشتاز  و یا حضوری به واحد پژوهشی آموزشکده تحویل نماید.  دفترچه شش صفحه ای کارآموزی را ابتدا دانلود، سپس بصورت پشت و رو (3 برگه پشت و رو) پرینت نموده و در نهایت تا پایان زمان کارآموزی  با خودکار تکمیل نمایید. (یعنی تکمیل این دفترچه نیازی به تایپ ندارد) - 12 نمره از 20 نمره کارآموزی در ارائه غیرحضوری شما به استاد کارآموزی مشخص می شود. پس از اینکه اصل دفترچه را به دانشکده ارسال نمودید، واحد پژوهشی با استاد کارآموزی شما تماس حاصل نموده و هماهنگی لازم را برای انجام امضاء ایشان و درج نمره نهایی در دفترچه انچام خواهد داد. سپس دفترچه به واحد آموزش تحویل داده می شود تا نمره شما در سیستم ناد ثبت گردد.
  • نشانی: رامسر، کتالم، میدان ولیعصر(عج)، آموزشکده ملاصدرا، واحد پژوهش، کدپستی : 4694111111 ، تلفن 55244541
  • گزارش تصویری مستندات کارآموزی نیز در قالب فایل پاور پوینت می بایست از طریق ایمیل ramsartvu@gmail.com برای واحد پژوهش آموزشکده ارسال شود. نیازی به ارسال سی دی نیست.
  • کلیه فرمهای لازم کارآموزی ( فرم شماره 1، دفترچه کار آموزی و فایل خام پاورپوینت) از همینجا قابل دانلود است:
  • فایل پیش ثبت نام کارآموزی (فرم شماره 1) >>>>   PDF 
  • دفترچه گزارش کارآموزی >>>>   PDF   (این فایل را می بایست بصورت پشت و رو پرینت و سپس تکمیل نمایید.)
  • فایل پاورپوینت گزارش مستندات کارآموزی >>>> POWER POINT  (نیازی به پرینت این فایل نیست)
  • اگر هنوز نیاز به راهنمایی بیشتر دارید، اینجا را کلیک کنید >>>> LINK
  • دانشجویان کارآموزی ترم پاییز 98 نیز تا پایان تابستان 99 برای ارائه گزارش غیرحضوری به استاد خود مهلت دارند. و می بایست پس از ارائه غیر حضوری گزارش کارآموزی (ارسال تصویر دفترچه تکمیل شده و فایل پاورپوینت) از طریق واتساپ به استاد کارآموزی، اصل دفترچه را از از طریق پست سفارشی، پست  پیشتاز  و یا حضوری به واحد پژوهشی آموزشکده تحویل نمایند.
  • نمره درس کارآموزی (حتی اگر ارائه گزارش آن به استاد مثلا در پاییز 99 صورت گیرد) در کارنامه ترم جاری بهار 99 ثبت خواهد شد.
  • ارتباط با استاد: لینک گروه های واتساپی اساتید، در کانال ها و سایت آموزشکده (منوی مرکز آموزش الکترونیکی .... گروه درسی مربوطه.... تحت عنوان کلاس مجازی) قابل مشاهده است.
  • اگر باز هم سوالی دارید که بی پاسخ مانده است، از طریق میز خدمت الکترونیک برای ما، سوال خود را ارسال نمایید. برای ورود به میز خدمت روی لینک    khedmat.tvu.ac.ir   کلیک کرده و ثبت نام کنید و سپس با انتخاب آموزشکده رامسر و از قسمت تیکت جدید، متن درخواست خود را درج نمایند. پاسخ این دانشجویان پس از پیگیری، از همین طریق میز خدمت آنها، قابل مشاهده خواهد بود. پاسختان پس از پیگیری در ساعت اداری، از همین طریق میز خدمت، قابل مشاهده خواهد بود.

  پروژه:

  • دانشجویانی که پروژه دارند، پس از انتخاب موضوع پروژه با هماهنگی استاد خود، می توانند حداکثر تا پایان بهمن 99 نسبت به تکمیل پروژه و دفاع از آن بصورت غیر حضوری اقدام نمایند. نمره درس پروژه (حتی اگر ارائه گزارش آن به استاد مثلا در پاییز 99 صورت گیرد) در کارنامه همین ترم جاری بهار 99 ثبت خواهد شد.

   

  با آرزوی سلامتی و موفقیت روز افزون

  معاونت آموزشی و پژوهشی آموزشکده فنی و حرفه ای پسران رامسر (ملاصدرا)

  اداره آموزش

   

  p-ramsar.tvu.ac.ir      <<<<  سایت خبری آموزشکده

  01155244541  - 01155244519 01155244521 01155245335    <<<> شماره تلفن های امور آموزشی و دانشجویی

  ساعت اداری آموزشکده = شنبه تا چهارشنبه از ساعت 7:30 الی 14:30

  مطالب مرتبط

  بازدید مسئولین دانشجویی دانشگاه فنی و حرفه ای مازندران از آموزشکده رامسر

  بازدید مسئولین دانشجویی دانشگاه فنی و حرفه ای مازندران از آموزشکده رامسر

  هیات نظارت اعزامی از معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه فنی و حرفه ای استان مازندران، صبح روز چهارشنبه 11 تیر 99، ضمن حضور در آموزشکده از بخش های مختلف اداره امور دانشجویی و فرهنگی بازدید و از نظر کمی و کیفی سطح ارائه خدمات ...

  |

  تقدیر از همکاران برگزیده آموزشکده در رویدادهای فرهنگی و ورزشی

  تقدیر از همکاران برگزیده آموزشکده در رویدادهای فرهنگی و ورزشی

  در مراسمی که به همت معاونت فرهنگی و دانشجویی، صبح چهارشنبه 11 تیر در سالن آمفی تئاتر امین آموزشکده ملاصدرا برگزار گردید، از همکاران فعال در عرصه های فرهنگی و ورزشی در زمستان 98 با اهدای لوح سپاس و هدایایی تقدیر بعمل آمد. ...

  |

  نظرات کاربران